Aparatury sterowe

O aparaturach

Aparatura sterowa to mózg każdego urządzenia, to od niego w dużym stopniu zależy jak małe problemy będziemy mieć w przyszłości z konserwacją naszego urządzenia.

Przy zakupie windy warto spytać się i poprosić o oświadczenie że aparatura nie posiada możliwości blokowania i kodowania, a urządzenie które kupujemy składa się z komponentów dostępnych na wolnym rynku.

Aparatury jakie stosujemy spełniają najwyższe standardy. Wyposażone w nowoczesne sterowniki, łatwe w obsłudze i wygodnym menu. Nie są stosowane w nich żadne kody zabezpieczające co umożliwia bezproblemową konserwacje naszych dźwigów innym konserwatorom. Stosowane są w nich najwyższej jakości styczniki co powoduje ich bezawaryjność.

Aparatury sterowe wyposażone w falowniki powodują że jazda naszymi windami jest bardzo komfortowa. 

Produkcja aparatur

Produkowane przez nas aparatury sterowe są produktami niezależnymi, oznacza to że każdy element czy oprogramowanie  jest do kupienia u innego   dostawcy. Na życzenie każdego klienta wykonujemy spis komponentów które składają się na nasz produkt. Sterowniki stosowane w aparaturach naszej produkcji to sterownik zaprojektowany z myślą o windach (gwarantuje to niezawodność i niezależność), nie stosujemy sterowników przemysłowych gdzie jest on oprogramowany do wind, przez firmę instalującą winde, a tym samym powoduje to bardzo duże trudności w  zmianie parametrów urządzenia  przez inną firmę niż ta która zamontowała winde.

 

W przypadku wind dostarczanych do klienta jako całościowy produkt od innych producentów troszczymy się aby wymieniane przez nas aparatury były dobrane w odpowiedni sposób do wymagań klienta. Stosujemy aparatury sterowe niezależnych producentów, oparte o polski sterownik niezależnej firmy. Gwarantuje to Państwu niezależność konserwacji oraz brak problemu jeśli chodzi o blokowanie dostępu do menu oraz do części zamiennych jak również do serwisu.

Modernizacje aparatur sterowych

Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonywa najbardziej skomplikowane wymiany elektroniki.

Wykonujemy wymiany aparatur sterowych na nowe naszej produkcji wszystkich wind na rynku, a także w większości przypadków jesteśmy  wstanie wykonać wymianę falowników na nowe, instalując falowniki niezależnych producentów.

Naprawy falowników

Wymieniamy i naprawiamy falowniki firm takich jak: KONE OTIS, Schindler czy Thyssen i innych producentów

Ostatnie realizacje: