O nas

Firma Lift-Pol  została założona w 2003 roku, jako kolejny etap rozwoju prowadzonej działalności. Bisko 30 letnie doświadczenie osób tworzących firmę, gwarantuje nam pewność i efektywne działanie  w zakresie serwisu, projektowania oraz montażu wind, jak i podnośników dla osób niepełnosprawnych i innych urządzeń transportu bliskiego.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem dokładamy wszelkiej staranności, aby usługi jakie oferujemy, powodowały pełne zadowolenie Naszych Klientów.

Oferujemy pełen zakres usług: serwis 24h, projektowanie (posiadamy własne zaplecze projektowe), modernizacja istniejących urządzeń, montaż nowych wind i innego typu urządzeń transportu bliskiego. 

Oferujemy windy osobowe, towarowe, szpitalne, w różnych wariantach technologii hydraulicznej i linowej reduktorowej oraz bez reduktorowej.  Zajmujemy się instalacją podnośników i urządzeń dla osób niepełnosprawnych, instalowanych w domach, budynkach biurowych oraz użyteczności publicznej, jak również podnośników towarowych nożycowych.

Zapewniamy dostarczenie w pełni wykończonego urządzenia razem z niezbędną dokumentacją techniczną, a także obsługą Urzędu Dozoru Technicznego, w imieniu Klienta.

Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, wraz z konserwacja i serwisem 24h/7

Jeśli firma, która Państwa w chwili obecnej obsługuje, nie jest w stanie wykonać zlecenia według Państwa oczekiwań,  znaczy to że powinniśmy poznać się jak najszybciej!

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Ostatnie realizacje: